معرفی شرکت

کنترل تردد و مدیریت اطلاعات پرسنلی همواره یکی از دغدغه های مجموعه های اداری، صنعتی، آموزشی و… بوده است و در راستای این نیاز تکنولوژی های مختلفی پا به عرصه وجود نهاده اند.
از نسل های قدیم دستگاه های ساعت زن گرفته تا سیستم های نوین اثرانگشت و تطبیق چهره همگی برای افزایش کمی و کیفی نظارت بر منابع انسانی به خدمت گرفته شده اند. خوشبختانه در کشور ما شرکت های متعددی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های ثبت تردد فعالند و کمابیش موفق به جلب رضایت استفاده کنندگان در خصوص سخت افزار مربوطه شده اند لیکن بایستی اذعان نمود که برای جلب رضایتمندی کامل کارفرمایان، ارائه نرم افزارهای مورد نیاز برای مدیریت امور حضوروغیاب ، تهیه کارکرد و سایر نیازمندی های این حوزه ضروری بنظر می رسد.
بررسی اجمالی موضوع نشان دهنده آنست که غالب ارائه دهندگان دستگاه های حضوروغیاب بیشترین تمرکز خود را بر کیفیت سخت افزار نهاده اند و فارغ از درگیر شدن در پیچیدگی های نرم افزاری و تغییرات مستمر مورد نیاز مشتریان، نرم افزارهایی با حداقل قابلیت ها و در جهت فروش بیشتر سخت افزارها ارائه نموده اند.
شرکت رایانه امین با درک این حلقه مفقوده و بکارگیری بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه، نرم افزار جامعی با هدف رفع تمامی نگرانی های حوزه نرم افزار حضوروغیاب ، اتوماسیون گردش تقاضاها، ارتباط با سایر نرم افزارها و با تکنولوژی وب ارائه نموده است که قابلیت اتصال به انواع دستگاه های ثبت تردد را داراست.
این محصول که ویژگی های آن به پیوست ارسال شده تاکنون در بسیاری از سازمان ها، مراکز آموزشی، کارخانجات صنعتی و موسسات مالی مورد استفاده قرار گرفته و مفتخریم که اعلام داریم، طیف وسیعی از نیازمندی های این مراکز در این نرم افزار لحاظ شده است.
شایان ذکر آنکه این محصول درکنار دیگر زیرسیستم های مرتبط تشکیل نرم افزار یکپارچه منابع انسانی (نیما) را داده که می تواند موجب ارتقاء بهره وری منابع انسانی بعنوان یکی از تاثیرگذارترین شاخص های افزایش کارایی سازمان ها شود.

معرفی شرکت نیما سافت

پروژه های سازمانی

جهت اجرای پروژه های مرتبط با فعالیتهای ما می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید و از آنها در خصوص پروژه های خود اطلاعات فنی کسب نمایید

چشم انداز شرکت مهندسی رایانه امین

کسب یکی از رتبه های برتر شرکت های رایانه ای در تولید و ارایه محصولات وخدمات حوزه مدیریت منابع انسانی و کنترل تردد از طریق بکارگیری تکنولوژی های نوین واستاندارد و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان به همراه ایجاد تعهد و علاقه و رضایت شغلی کارمندان در مجموعه ای شاداب و خلاق ودانش بنیان در افق ١۴٠۴

رعایت اخلاق حرفه ای

مشتری مداری

کارشناسان حرفه ای

استفاده از دانش بروز

درخواست دمو